Karrier

Budapest belvárosi irodánkba keressük új kollégákat!

Cégünk egy fiatalos, dinamikusan fejlődő tartószerkezettervező iroda. Közreműködünk a jelenleg folyamatban lévő hazai és külföldi nagyberuházások jelentős részében (többek között Puskás Ferenc Stadion, Pannon Park Biodóm, Nagykanizsa Sport Centrum és Uszoda, Magyar Zene Háza).

SZERKESZTŐ/STATIKUS TERVEZŐ

FELADATOK
Acél- és/vagy vasbetonszerkezetek 3D modellezése
Acél- és/vagy vasbetonszerkezetek tartószerkezeti terveinek geometriai ellenőrzése
Acélszerkezetek szerelési, gyártmány és elemterveinek készítése (Tekla)
Vasbetonszerkezetek részletes zsaluzási- és vasalási terveinek készítése
Statikus adatszolgáltatások értelmezése (Axis VM, Consteel, stb.)
Műszaki javaslatok felvetése

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK
Építőmérnök végzettség
Szerkesztő-, konstrukciós szoftver ismerete
Axis VM és/vagy Consteel felhasználói szintű ismerete
MS Office programok felhasználó szintű ismerete
Pontos, precíz munkavégzés
Terhelhetőség
Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT
Acél- és vasbetonszerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat

AJÁNLAT
Nemzetközi projektekben való részvétel
Hazai nagyberuházásokban való részvétel
Szerkesztői és tervezői tapasztalatszerzés
Támogató, fiatalos munkakörnyezet
Belvárosi iroda

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Minimum fél év szerkesztői tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 6. kerület

Részletekért keresse fel a www.arcs.hu honlapot.
Jelentkezni részletes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
dezso.agoston@arcs.hu, raymond.bukkosi@arcs.hu

Bezárás